O firmie

 

Szanowni Państwo,


IGLOOTECHNIKA to firma która zajmuje się kompleksowym wyposażaniem lokali sklepowych oraz gastronomicznych.

Firma współpracuje z czołowymi producentami na rynku polskim i zagranicznym. Zajmuje się dystrybucja sprzętu chłodniczego, gastronomicznego, klimatyzacyjnego i wentylacyjnego jak również mebli neutralnych, reklamowych oraz drobnych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego punktu handlowego i lokalu gastronomicznego.

 

IGLOOTECHNIKA skupia uwagę klienta na szczególnie atrakcyjnej cenie, wysokiej jakości oraz kompleksowości wykonania, począwszy od niebanalnego pomysłu, precyzyjnego projektu, poprzez szybką realizację i montaż. Fachowe doradztwo, oryginalna stylistyka mebli oraz ogólnopolski i światowy zasięg działalności to cechy wyróżniające tę firmę spośród szerokiego grona konkurencji.

 

ATUTEM naszej firmy jest kompleksowość świadczonych usług. Aranżacja sklepu jest kluczowym aspektem efektywnej i atrakcyjnej sprzedaży. W ścisłej współpracy z klientem oraz specjalistami z zakresu technologii opracowujemy projekty spełniające wszelkie wymogi sanepidu, marketingu oraz merchandising’u.

 

Obsługujemy największe zakłady mięsne w Polsce jak również piekarnie, cukiernie, sieci sklepów oraz małe detaliczne sklepy spożywcze.

 

IGLOOTECHNIKA to:

•    kompleksowa obsługa obiektów handlowych i gastronomicznych,
•    profesjonalne doradztwo,
•    bezpłatny transport,
•    atrakcyjne ceny,
•    miła i profesjonalna obsługa.

Gorąco zapraszamy Państwa do współpracy. 

 

 

Realizacje

lady chłodnicze warszawa

Regały chłodnicze

Regały chłodnicze, które Państwu proponujemy to urządzenia kierowane do szerokiej grupy odbiorców poprzez dostosowane w swojej stylistyce.

więcej
lady chłodnicze warszawa

Lady chłodnicze

Lady chłodnicze, które Państwu proponujemy to urządzenia kierowane do szerokiej grupy odbiorców poprzez dostosowane w swojej stylistyce.

więcej
witryny cukiernicze

Witryny cukiernicze

Posiadamy kilkadziesiąt różnych modeli witryn cukierniczych, które też mogą być dostosowywane do Państwa potrzeb poprzez modularną budowę.

więcej
wyspy warzywnicze

Regały i wyspy warzywnicze

Oferujemy Państwu szeroki wybór regałów i wysp warzywniczych, powszechnie stosowanych w wyposażeniu sklepów.

więcej
Zobacz wszystkie

Dane kontaktowe

 

Iglootechnika S.C.

ul. Jana Kazimierza 53 A, lokal U165

01-267 WARSZAWA

 

Tel:(22) 211 31 41, (22) 211 33 43

Fax:(22) 211 34 56

Formularz kontaktowy