lady chłodnicze

W sprzedaży jest już dostępna nowa , udoskonalona wersja dystrybutora do lodów GELATO 2. Dostępne są dwie długości urządzenia : 900mm – na 6 smaków oraz 1400mm – na 10 smaków 

lady chłodnicze

Regał chłodniczy TOBAGO 2 to urządzenie chłodnicze, które zapewni produktom spożywczym stałą obniżoną temperaturę np. napoi, nabiału, alkoholi.

lady chłodnicze

LEVEL to nowoczesna szafo boneta pozwalająca na maksymalne wykorzystanie powierzchni sprzedażowych. Urządzenie zasilane agregatem zewnętrznym.

lady chłodnicze

PROXIMA to najnowsza linia lad chłodniczych zasilana agregatem zewnętrznym, dedykowana dla największych powierzchni sprzedażowych.

lady chłodnicze

JUMBO to najnowsza linia produktowa lad chłodniczych z agregatem wewnętrznym dedykowana dla sklepów o mniejszej powierzchni.

projektowanie sklepów warszawa

Dobra aranżacja sklepu jest kluczowym aspektem efektywnej i atrakcyjnej sprzedaży.

 

urządzenia mroźnicze warszawa

INNOVA to nowa linia witryn cukierniczych w nowoczesnym stylu. Urządzenia z wbudowanym agregatem, przystosowane do łączenia w ciągi. Zastosowano w nich innowacyjny system wysuwny szyby frontowej z elektromagnetyczną blokadą.

Realizacje

lady chłodnicze warszawa

Regały chłodnicze

Regały chłodnicze, które Państwu proponujemy to urządzenia kierowane do szerokiej grupy odbiorców poprzez dostosowane w swojej stylistyce.

więcej
lady chłodnicze warszawa

Lady chłodnicze

Lady chłodnicze, które Państwu proponujemy to urządzenia kierowane do szerokiej grupy odbiorców poprzez dostosowane w swojej stylistyce.

więcej
witryny cukiernicze

Witryny cukiernicze

Posiadamy kilkadziesiąt różnych modeli witryn cukierniczych, które też mogą być dostosowywane do Państwa potrzeb poprzez modularną budowę.

więcej
wyspy warzywnicze

Regały i wyspy warzywnicze

Oferujemy Państwu szeroki wybór regałów i wysp warzywniczych, powszechnie stosowanych w wyposażeniu sklepów.

więcej
Zobacz wszystkie

Dane kontaktowe

 

Iglootechnika S.C.

ul. Jana Kazimierza 53 A, lokal U165

01-267 WARSZAWA

 

Tel:(22) 211 31 41, (22) 211 33 43

Fax:(22) 211 34 56

Formularz kontaktowy